#1 2012-07-04 01:00:41

Nerwusek

Nowy

Zarejestrowany: 2012-07-04
Posty: 1
Punktów :   

Podanie gracza Nerwusek

1. Nick postaci: Nerwusek
2. Rasa postaci: Duel Master
3. Res: prawie 23
4. Staz w grze: na mu 4 lata na x-w 3 z przerwami
5. Imie: Łukasz
6. Miasto: Kożuchów Woj. Lubuskie
7. Wiek: 17

8. Czemu akurat my: Podoba mi sie ta gildia ze względu na miłą atmosferę która w niej panuje oraz obserwuje już ją od jakiegoś czasu a dokładnie graczy, są oni kulturalni oraz widać że dobrze ze sobą współpracują.

9. Cos o sobie: Nazywam sie Łukasz. Mam 17lat. Mieszkam w Kożuchowie jest to male zadupie na koncu swiata. Interesuje sie Sportem a dokladnie Piłką Nożną. Gram w klubie w Kożuchowie jest to 4 liga. Sadząc po zainteresowaniach w przyszłości chciałbym zostac Piłkarzem.. ale to raczej nie wypali, uczęszczam do Technikum profil Elektryk . Muzyka jaka mnie interesuje to rap hause oraz dance. Wolny czas spędzam z kumplami oraz większość z dziewczyną.
10. Czy masz inne postacie w grze? nie posiadam.
11. Czy ukradłbys cos, wiedzac ze nikt cie nie zobaczy? Nie nie ukradłbym tego, szanuje coś czego ktoś się dorobił i jakbym coś takiego chciał pewnie tez bym się starał o zakup tego.
12. Czy zdarza ci sie klac? To zależy. praktycznie nie ale wiadomo też od poziomu zdenerwowania.
13. Co jest dla ciebie najważniejsze? Najważniejsza dla mnie jest rodzina oraz dziewczyna.
14. Czy zdarza ci się mowic nieprawdę? Zależy w jakiej sprawie.
15. Czy gdyby Guild Master kazał ci złamać regulamin, zrobiłbyś to? Zależy czy poniósłbym z tego spore konsekwencje jeżeli praktycznie nic by mnie to nie kosztowało to TAK.

16. Kim był twój dziadek? Moj dziadek pracował w firmie nikim wielkim nie był ale i tak mam do niego szacunek.
17. Co ma wspólnego mucha z drzewem? Jak dla mnie nic. Są to dwa inne światy.

Dziękuje oraz pozdrawiam cała gildie HORDON.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl