#1 2013-01-14 13:20:13

Szajwaj

Nowy

Zarejestrowany: 2013-01-14
Posty: 1
Punktów :   

Podanie Szajwaj

1. Nick postaci: Szajwaj

2. Rasa postaci: BM

3. Res: W chwili pisania podania 77 i max'ik

4. Staż w grze: Gram od długiego czasu . O ile mnie pamięć nie myli jakoś 3 lata

5. Imię: Sebastian

6. Miasto: Zamość

7. Wiek: 19 ( Niedużo brakuje mi do 20 P )

8. Czemu akurat my: Jesteście gildią która jest bardzo długo na Naszym serverze , jesteście potęgą , nie rozpadacie się co " tydzień " i wiem że zostaniecie razem do końca X-w

9. Coś o sobie: Jestem uczniem technikum o profilu hotelarz ( nie polecam xD ) znajomi mówią że jestem duszą towarzystwa , lubię słuchać dupstepu
( Skrillex - promises , Nero - must be the feeling i wiele innych ;P ) uwielbiam dziewczyny o imieniu Madzia < jedna z nich jest wybranką mojego serca >
oprócz noliferowania przed kompem lubię pograć w piłkę nożną i pasjonuję się wyczynową jazdą na rowerze hmmm.. jak na razie to tyle . Jeżeli będę miał możliwość bycia członkiem Waszej gildii będziecie mieli możliwość bliższego poznania mnie

10. Czy masz inne postacie w grze? (jeśli tak podaj nick i w jakiej gildii) : Nie , nie mam innej postaci którą gram

11. Czy ukradłbyś coś, wiedząc ze nikt cie nie zobaczy? Nie , jestem uczciwym człowiekiem

12. Czy zdarza ci się kląć? Tak , ale też potrafię się zahamować i zachować w towarzystwie . Jeżeli nie życzą sobie żebym bluźnił nie robię tego

13. Co jest dla ciebie najważniejsze? Nie ukrywam że lubię sobie pograć w MU ;d ale najważniejszą rzeczą jest dla mnie zdrowie , miłość <3

14. Czy zdarza ci się mówić nieprawdę? Tak , ale to tak jak każdemu , sporadycznie i tylko w słusznej sprawie ;P

15. Czy gdyby Guild Master kazał ci złamać regulamin, zrobiłbyś to? Nie , regulamin jest po to by go przestrzegać

16. Kim był twój dziadek? Nauczycielem biologii

17. Co ma wspólnego mucha z drzewem? Mucha przelatuje obok drzewa. xD

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl